Foto's uit de regio

In Sas van Gent zijn mooie locatie te vinden om foto's of video's te maken, zoals hier bij de draaiburg richting Westdorpe of in het stads centrum van Sas van Gent zelf. 

Vanaf onze camperplaats op het Kanaaleiland kunt u heerlijke wandelingen of fietstochten maken in de regio, of een uitstapje naar België.

Zie hier onder een paar foto's van Sas van Gent, en natuurlijk de havendagen in Terneuzen. (terug in de tijd) 

 

Volg ons op Facebook met nog meer nieuws uit de regio (link)

Video links van mijn wandelingen hier in de regio


Foto's uit Sas van Gent


Terug in de tijd Havendagen Terneuzen (2018)

Wordt nu een vriendje voor een tientje en krijg een leuke design sleutelhanger cadeau. Voor meer informatie kijkt u boven in onze menubalk en klik op de 10 euro knop. Hier het overzicht van onze vriendenlijst: - De Meulekar - Bakkerij de Bruijne - Scheldestore - Met de pot mee - Pedicure & Beauty Salon Myrthe - Online Pandjeshuis Quipor